Главная

О журнале

Номера журнала

Условия публикации

Условия оплаты

СПЕЦВЫПУСК ЖУРНАЛА

BALTIC JOURNAL`s

Коллективные монографии

Зарубежная конференция


Скидки

Сотрудничество

Полезные материалы

Отзывы наших авторов

Контакты

Отзывы наших авторов

Оставить отзыв:

 
Фамилия, имя, отчество:
Ученая степень или должность:
Страна: 
Город:
Содержание отзыва:


 Щиро вдячні редколегії "Молодого вченого" за плідну співпрацю й професіоналізм у сприянні опублікуватися на сторінках якісного видання - колективної монографії. Будемо раді подальшому запрошенню й співробітництву. А колективу цього найкращого в Україні сайту, видавництва процвітання!  

Тихоненко Олена Василівна, кандидат філологічних наук, доцент (Україна, г. Харків)

 Щиро дякую редколегії "Молодого вченого" за приємну співпрацю! Раджу своїм колегам публікувати у журналі результати своїх наукових досліджень. Колективу журналу бажаю невичерпної енергії та наснаги у втіленні творчих задумів, талановитих авторів і вдячних читачів!!!  

Оксана Цюняк, кандидат педагогічних наук (Україна, г. Івано-Франківськ)

 Дякую за чудову організаційну роботу!  

Оксана, аспірант (Україна, г. Київ)

 Вдячна за співпрацю! Видавець ретельно дотримується строків та умов публікацій. Видання (колективна монографія) - якісне, з хорошою поліграфією. Бажаю розвиватися й надалі!  

Смолінська Олеся Євгенівна, доктор педагогічних наук (Україна, г. Львів)

 Щира вдячність за організаційну роботу редакції "Молодий вчений"! Чудовий науковий журнал, щоб опублікувати свої наукові досягнення у міжнародних наукометричних базах. Була приємно здивована швидкістю відповіді рецензентів, що дає шлях до натхнення писати нові теоретично-практичні дослідження і відкриття. Найкращих побажань і розширення в області наукових примірників. P.S. Є прохання рекомендувати на своєму сайті журнал зарубіжного видання по мистецтвознавству і культурології. Економічний журнал BALTIC JOURNAL вже є в наявності, то чекаємо на збірники з іншими напрямами спеціальностей. Заздалегідь дякуємо!  

Смоляр Олена Василівна, аспірант (Україна, г. Київ)

 Щиро дякую команді «Молодого вченого» та «Гельветика» за професіоналізм, оперативність та індивідуальний підхід із врахуванням потреб кожного окремого автора. Публікуюсь у вас вже втретє. Завжди якісна, оперативна та приємна співпраця! Окремий «плюс», що матеріали розміщуються у відкритому доступі для ознайомлення, поширення цитування тощо. P.S. Пізно помітила, що діє система знижок – в подальшому буду користуватись:)  

Дзюбіна Катерина Олегівна, ст. викладач (Україна, г. Львів)

 Щира вдячність відповідальному секретарю редакції Петровій Оксані Василівні за добре організовану роботу та готовність надати допомогу. Успіху Вам!  

Мукан Н.В., д.пед.н., професор (Україна, г. Львів)

 Независимый журнал. Интересно читать другие публикации. Можно сюда публиковать свои открытия.  

Пелюстка Марина Ивановна, психолог (Украина, г. Харьков)

 Опубликовался в Вашем журнале впервые. Спасибо организаторам.  

Вячеслав Семёнов, магистр (Украина, г. Днепр)

 Дуже професійний журнал  

Трубачев Сергій Іванович, к.т.н.,доцент (Україна, г. Київ)

 Выражаю благодарность редакции за плодотворное сотрудничество. Очень понравилась быстрота приема, рецензирования и публикации материала. Все вопросы можно решить в телефонном режиме. Система скидок - отдельный большой плюс журналу. Разные научные направления и электронная версия журнала позволяют ознакомиться с заинтересовавшими материалами других авторов, расширить свой кругозор. Эти позитивные моменты и то, что "Молодий вчений" включен в международные наукометрические базы, стимулирует к продолжению сотрудничества. Успехов и дальнейшего процветания изданию! С уважением, Дорощук М.  

Дорощук Марія Захарівна, юрист (Україна, г. Київ)

 Вдячний редакції за оперативність та співпрацю. Дуже позитивним є те, що охоплюються всі напрями наукових досліджень. Неодноразово публікув свої праці, тому рекомендую всім науковцям!!!  

Бунько Василь Ярославович, кандидат технічних наук, доцент (Україна, г. Бережани)

  Оперативно різні напрями, доступна ціна, цікава система знижок... - це по-сучасному! Хочу відзначити роботу співробітників: всі питання вирішуються, налагоджений контакт. Так і далі тримати!  

Олександр, аспірант (Україна, г. Харків)

 Шановно редакція журналу, дуже вдячний Вам за оперативність та якість роботи, планую і надалі співпрацювати з Вами та впроваджувати наукові дослідження.  

Ларін Дмитро Ігорович, практичний психолог (Україна, г. Київ)

 Імпонує оперативність редакційної колегії. Планую і надалі публікуватися.  

Білай Юрій Вікторович, аспірант (Україна, г. Бердянськ)

 Очень благодарны редакции журнала за их оперативную работу, а также за широкую и актуальную тематику. Планируем дальнейшее сотрудничество. Успехов Вам и научного вдохновения!  

Черевичная Н.И., доцент, к.т.н (Украина , г. Харьков)

 Благодарю за оперативность и качество! Планирую сотрудничество и в дальнейшем!  

Коляда Татьяна Анатольевна, доцент, к.ю.н. (Украина, г. Харьков)

 Дуже вдячна редколегії, яка якісно та швидко виконує свою роботу, планую й надалі співпрацювати з цим журналом.  

Стрілко Анна Леонідівна, студентка (Україна, г. Суми)

 Ваш журнал - актуален, и мне очень нравится своей открытостью и широким научным кругозором. С 2015 года, начал печататься в вашем издании, готовлю новую статью и надеюсь на плодотворное сотрудничество. С искренним уважением Данилян А. Г.  

Данилян Анатолий Григорьевич, инженер-механик 1-го разряда, старший преподаватель Дунайского института НУ "ОМА" (Украина, г. Измаил)

 Цей журнал є справжньою панацеєю для молодих амбітних зачинателів наукової думки, які мають гарну можливість розміщувати свої наукові розвідки на сторінках даного видання!!! Успіхів та процвітання!  

Лінійчук Тетяна Вікторівна, викладач (Україна, г. Івано-Франківськ)

 Мені подобається такий формат співпраці. Для мене, як студента, це дуже важливо. Є можливість подати власні розвідки, особисті пошуки, спроби влитися у наукове життя. Редакція журналу працює швидко, втретє беру участь у конференціях. Задоволений! Бажаю розвитку та вдосконалення! Ще не всі наукові вершини підкорені:)  

Яриніч Олег Валерійович, студент (Україна, г. Рівне)

 Журнал «Молодий вчений» – це найкраще друковане видання України. Це справжня знахідна, для тих хто хоче опублікувати власні дослідження на міжнародному рівні, так як він включений до міжнародних каталогів наукових видань і наукометричних баз. Дуже красивий графічний дизайн обкладинки. Широкий спектр галузей науки. Цікава система знижок . Та надзвичайно компетентні, високваліфіковані співробітники редакції, які вирішують, будь-які питання та проблеми на усіх стадіях публікації (від подачі матеріалу до отримання друкованого екземпляру), одним словом забезпечують відмінний європейський сервіс. Усім рекомендую публікуватися у цьому чудовому журналі і ви отримаєте масу задоволення від співпраці!!!  

Калашнікова Вікторія Вікторівна, аспірант (Україна, г. Київ)

 Добре, що можна надрукувати власні доробки та брати участь у конференціях, адже це найголовніше в роботі науковця. Чекаю з нетерпінням на збірник, рекомендую за оперативність, прозорість і кваліфікованість роботи фахівців редакції "Молодий вчений".  

Янченко Юлія Іванівна, магістрантка (Україна, г. Суми)

 Приємно працювати із редколегією. Відчувається, що тут працюють професіонали, які виконують свою роботу вміло, якісно, і, головне, вчасно! Раджу публікувати в цьому журналі статті не лише молодим, а й досвіченим науковцям.  

Марчук Оксана Олександрівна, кандидат педагогічних наук, доцент (Україна, г. Рівне)

 Оперативно, цікаво, різні напрями, доступна ціна, цікава система знижок... - це по-сучасному! Хочу відзначити роботу співробітників: всі питання вирішуються, налагоджений контакт. Так тримати!  

Алла Тернова, доцент (Україна, г. Запоріжжя)

 Опубликовалась в Вашем журнале впервые. Спасибо организаторам. Надеюсь на дальнейшее cотрудничество.  

Наталья Татарина, педагог (Украина, г. Одесса)

 Доброго дня! Уважно вивчила Ваш сайт. Все дуже цікаво і доступно представлено. Дякую вам за можливість опублікувати свої дослідження.  

Анастасія, докторант (Україна, г. Львів)

 Планую знову опублікувати свою статтю в найближчому випуску журналу. У мене багато публікацій і є з чим порівнювати. Ваша робота мною оцінена на "відмінно".  

Алла Вікторівна, кандидат економічних наук, доцент (Україна, г. Полтава)

 Добрый день! Хотелось бы улучшить сроки доставки печатного издания. Сборники приходят с опозданием на 5-10 дней. Надеюсь на понимание. Спасибо.  

Андрей, аспирант (Украина, г. Харьков)

 Дуже добре, що для постійних авторів діє знижка.  

Юрій Бойко, аспірант (Україна, г. Тернопіль)

 Гарний журнал. Несе масу інформації.  

Гончукова Наталія Миколаївна, викладач (Україна, г. Львів)

 Уважаемая редакция! Приношу Вам свою искреннюю благодарность за возможность опубликовать свои научные труды в таком разностороннем журнале.  

Алла Петровна, преподаватель (Украина, г. Чернигов)

 Желательно, чтобы больше освещалась такая отрасль, как социальные науки.  

Настя, студентка (Украина, г. Одесса)

 Спасибо работникам журнала за оперативную обработку предоставляемых материалов.  

Иван Витальевич, экономист (Украина, г. Донецк)

 Замечательный журнал для тех, кому необходимо опубликовать свою работу в печатном издании.  

Катерина, студентка (Украина, г. Херсон)

 Благодарю организаторов конференции за оперативность, высокий профессионализм и понимание. Буду рад участвовать и в других научных мероприятиях, организуемых Вами.  

Дмитрий, ассистент кафедры менеджмента (Украина, г. Одесса)

 Уважаемая редакция журнала! Благодарю вас за оперативность информации о принятии документов и публикации моей научной статьи. Надеюсь, в оговоренные сроки получить печатную версию сборника. С уважением, Валерия.  

Валерия, аспирантка (Украина, г. Харьков)


 Поиск по авторам


 Подписка на новости


ПАРТНЕРЫ

НОВОСТИ
01.01.2019

Уважаемые коллеги, дорогие друзья!

Поздравляем Вас и ваших родных с Новым годом и Рождеством Христовым! Для каждого из

01.01.2018
Вітаємо з Новим Роком! Бажаємо, щоб гарний настрій супроводжував Вас цілий рік, щоб прекрасні люди і добрі друзі були поруч! Нехай збудуться найбажаніші мрії,
16.04.2017

С праздником Пасхи!

Поздравляем Вас со светлым и благословенным праздником Пасхи. Желаем, чтобы все невзгоды

Архив новостей...

Тел.: +38 (0552) 399-530
E-mail: info@molodyvcheny.in.ua

© 2013-2020 Научный журнал "Молодий вчений"

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика
X

Ваш отзыв получен.

Спасибо, Ваш отзыв принят на модерацию. Отзыв будет опубликован после проверки модератором сайта.


С уважением,
Администрация сайта