Головна

Про журнал

Архів номерів журналу

Умови публікацій

Умови оплати

СПЕЦВИПУСК ЖУРНАЛУ

BALTIC JOURNAL`s

Колективні монографії

Зарубіжна конференція


Знижки

Співпраця

Корисні матеріали

Відгуки наших авторів

Контакти

Three Seas Economic Journal

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до публікації у новому науковому проекті від європейського видавництва “Publishing House “Baltija Publishing” (м. Рига, Латвія) під назвою «Three Seas Economic Journal». Програмні завдання журналу спрямовані на розширення регіональних комунікаційних можливостей в області енергетики, транспортної інфраструктури та цифрового зв'язку. За допомогою наукових досліджень з'являється можливість стимулювати економічний розвиток країн, що сприяє єдності між Сходом, Заходом, Північчю та Півднем в межах європейських країн, а також сприяти досягненню зближення між державами-членами ЄС та зміцненню Європейського Союзу в цілому. Метою журналу є публікація високоякісних наукових матеріалів, пов'язаних з важливими питаннями економічної теорії і практики. Журнал адресований для міжнародного наукового співтовариства, а також для всіх бажаючих надати результати своїх досліджень і обговорити регіональні проблеми в міжнародному економічному контексті.

Журнал офіційно зареєстрований як ЗМІ (Латвія):
Registracijas Nr. 000740448

Журналу присвоєно міжнародний номер ISSN (Латвія):
print 2661-5150, online 2661-5290

Журнал включено до наукометричних баз:
IndexCopernicusDirectory of Open Access JournalsResearch Papers in Economics.

Сайт журналу (Open Journal Systems): www.baltijapublishing.lv

Наукова стаття, опублікована в цьому журналі, вважається публікацією у періодичному науковому виданні держави, яка входить до Організації економічного співробітництва та розвитку та Європейського Союзу відповідно до п. 2.2 Наказу Міністерства освіти і науки України «Про опублікування результатів дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук» № 1220 від 23 вересня 2019 р. (для здобуття наукового ступеня кандидата та доктора наук); відповідно до п. 11 Порядку проведення експерименту з присудження ступеня доктора філософії, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 6 березня 2019 р. № 167 (для присудження ступеня доктора філософії).

Авторські матеріали необхідно надіслати до 23 жовтня 2020 р.

Розсилка друкованих примірників буде здійснена до 30 листопада 2020 р.

У журналі можуть бути опубліковані статті тільки англійською мовою. У разі неможливості написання статті англійською мовою, редакція може здійснити переклад. Вартість перекладу однієї сторінки формату А4 – 200 гривень.

Усі матеріали приймаються тільки електронною поштою на адресу info@molodyvcheny.in.ua (в темі листа вказати Three Seas Journal).

Вартість публікації однієї статті обсягом 10-15 сторінок становить 35 доларів США (не більше 2-х авторів) та сплачується в гривневому еквіваленті за офіційним курсом НБУ на момент здійснення платежу. Реквізити для оплати будуть надані після позитивного проходження рецензування.
Кошти, сплачені авторами статей, спрямовуються виключно на організацію наукового рецензування та компенсацію редакційних, видавничих та логістичних витрат. У вартість публікації входить друк одного примірника журналу для автора і відправка по всій території України зручним способом.

Окремо до наукової статті додається інформація про автора/співавтора статті (див. нижче).

Після прийняття статті до публікації необхідно надіслати заповнену форму Авторської угоди. Угоду підписує відповідальний автор статті. Документ потрібно надсилати у відсканованому вигляді (у PDF або JPG графічному файлі) електронною поштою.

Статті, оформлені з порушенням встановлених правил, не рецензуються.

Статті рецензуються методом double-blind peer review (подвійне сліпе рецензування), автори не знають рецензентів і рецензенти не знають авторів. Допускається надання разом зі статтею рецензій експертів у галузі науки за тематикою статті.


Технічні вимоги до оформлення наукової статті

Формат статті A4, орієнтація – книжкова, матеріали підготовлені у форматі Microsoft Word, формат файлів (*.doc або *.docx)
Поля всі сторони – 2 см
Основний шрифт Times New Roman
Розмір шрифту основного тексту 14 пунктів
Міжрядковий інтервал полуторний
Вирівнювання тексту по ширині
Автоматична розстановка переносів включена
Абзацний відступ 1,25 см
Нумерація сторінок не ведеться
Малюнки та таблиці необхідно подавати в статті безпосередньо після тексту, де вони згадуються вперше, або на наступній сторінці.
Розмір шрифту табличного тексту зазвичай на 2 пункти менше основного шрифту. Кількість таблиць, формул та ілюстрацій має бути мінімальною та доречною. Рисунки і таблиці на альбомних сторінках не приймаються.
Формули повинні бути набрані за допомогою редактора формул (внутрішній редактор формул в Microsoft Word for Windows).
Обсяг від 10 до 15 сторінок включно

 

Послідовність розміщення структурних елементів у науковій статті

• На першому рядку зазначається назва статті англійською мовою.

• На другому рядку зазначається Прізвище, Ім'я автора(-ів) статті англійською мовою (не більше, ніж двох осіб). Вказати ORCID та ResearcherID (за наявності) для автора(-ів), а також електронну адресу автора(-ів).

• На третьому рядку зазначається місце роботи, назва навчального закладу, країна англійською мовою.

• Розширена анотація англійською мовою. Щоб розкрити основну ідею статті та результат дослідження, в анотації повинно бути вказано: предмет дослідження, методологія, мета і висновок дослідження. Мінімальний обсяг анотації 350 слів.

• Ключові слова англійською мовою. Мінімальний обсяг 5-6 слів або словосполучень.

• Вказати класифікацію JEL для ключових слів.

• Вступ (Introduction) є обов'язковою частиною роботи, в якій автор вказує новизну теми та актуальність наукових рішень. Мета дослідження повинна бути чітко вказана поряд із науково-дослідницькими завданнями. Необхідно вказати методологію дослідження, логіку подання дослідженого матеріалу.

• Основний текст повинен бути розбитий на змістовні розділи з окремими заголовками, обов'язково розкрити суть кожного розділу. Не використовуйте занадто довгі заголовки – допустимі заголовки до 4-6 слів.

• Стаття повинна містити висновки з проведеного дослідження (Conclusions), в яких представлені розгорнуті конкретні висновки (можна по пунктах) за результатами дослідження і перспективи подальших розробок у цьому напрямку.

• Список літератури (див. нижче). За умови невірного оформлення списку літератури стаття може бути відхилена рецензентами.

Зразок оформлення наукової статті.

 

Правила оформлення посилання на літературу та бібліографічного опису

• Посилання на літературу можуть бути представлені по тексту тільки в круглих дужках відповідно до прикладу.

• Приклад оформлення посилання на літературу по тексту:
A discussion that excess materialism, greed and reckless financial behaviour have led the world to the current situation, which should be treated as a lesson, has emerged (Kasser, 2008).

• Список бібліографічного опису представлений в алфавітному порядку та оформлений згідно з вимогами АРА (APA Style Reference Citations).

• Приклад оформлення списку бібліографічного опису:
Kasser, M. (2008). The Economics of Transition: From Socialist Economy to Market Economy – London, Macmillan Press, 295 p.
Olsen, T. E., Osmundsen, P. (2003). Spillovers and international competition for investments. Journal of International Economics, Vol. 59, issue 1, p. 211–238.

Приклади оформлення бібліографічних джерел «References».

 

Дані про автора для публікації в журналі

Дані про автора надсилаються окремим файлом в Microsoft Word, формат файлу (*.doc или *.docx)
Прізвище Ім'я По батькові автора Приклад: Іванов Іван Іванович
Прізвище Ім'я По батькові співавтора Приклад: Іванов Дмитро Іванович

Поштова адреса для відправки журналу:

Або інший зручний для вас спосіб отримання:

Приклад: Іванов Д.І., вул. Лермонтовська, б. 4, кв. 34, м. Київ, Україна, 01103

Приклад: Нова Пошта, склад № 1, м. Київ, Отримувач: Іванов Дмитро Іванович, тел. 066 123 45 67

Місце роботи або навчання, вчений ступінь, звання, посада автора:

Приклад: Іванов І.І. – Херсонський державний університет, аспірант кафедри економіки
Місце роботи або навчання, вчений ступінь, звання, посада співавтора: Приклад: Іванов Д.І. – Херсонський державний університет, к.е.н., доцент, доцент кафедри економіки
Країна Приклад: Україна
Контактний телефон:
Приклад: +38 (066) 123 45 67
E-mail:
Приклад: info@example.com

 Пошук за авторами


 Підписка на новини

НОВИНИ
01.01.2019

Шановні колеги, дорогі друзі!

Вітаємо Вас та ваших рідних з Новим роком та Різдвом Христовим! Для кожного з нас

01.01.2018
Вітаємо з Новим Роком! Бажаємо, щоб гарний настрій супроводжував Вас цілий рік, щоб прекрасні люди і добрі друзі були поруч! Нехай збудуться найбажаніші мрії,
16.04.2017

Зі святом Великодня!

Вітаємо Вас із світлим та благословенним святом Великодня. Бажаємо, щоб усі негаразди

Архів новин...

Тел.: +38 (0552) 399-530
E-mail: info@molodyvcheny.in.ua

© 2013-2020 Науковий журнал "Молодий вчений"

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика