Головна

Новини

Про журнал

Архів номерів журналу

Умови публікацій

Умови оплати

СПЕЦВИПУСК ЖУРНАЛУ

BALTIC JOURNAL

Колективні монографії


Знижки

Співпраця

Корисні матеріали

Відгуки наших авторів

Контакти

Спецвипуск наукового журналу

Шановні колеги, друзі!

Перед Вами спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», у якому опубліковані наукові роботи учасників Міжнародної науково-практичної конференції «Фізична культура і спорт: досвід та перспективи», яка проходила 6-7 квітня 2017 року на базі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Фізична культура і спорт в усі часи були важливою складовою духовного життя людей, сприяли фізичному вдосконаленню особистості, були активними провідниками гуманістичних ідей міжнаціональної злагоди і дієвим засобом розвитку світового співробітництва.

Культура сучасної цивілізації нерозривно пов’язана з розвитком фізичної культури, а також з дослідженням чинників, що безпосередньо й опосередковано впливають на формування таких важливих для людства категорій, як «здоров’я», «гармонійно розвинена особистість», «психологічне благополуччя» тощо.

Безперечно, спорт, рухова активність, дотримання високих принципів, олімпійського руху, ефективна психологічна й фізична реабілітація є невід’ємною частиною цього процесу. Досягти високих результатів у спорті сьогодні без використання останніх досягненнях сучасної спортивної науки неможливо. Практично усі країни світового співтовариства проводять цілеспрямовану політику з підвищення ролі фізичної культури і спорту в житті суспільства загалом і студентства – зокрема, підтримки олімпійського руху, тому що спорт і фізична культура – це безперечно правильний шлях до поліпшення здоров’я населення, ефективна форма формування кращих людських якостей – віри в свої сили, цілеспрямованості, мужності і стійкості, усвідомлена готовність і здатність допомогти іншим людям.

Сподіваємося, що результати наукових досліджень, опубліковані у спецвипуску, будуть гідно оцінені фахівцями і стануть вагомим внеском в розвиток національного та міжнародного спортивного й олімпійського руху.

Завантажити журнал

 Пошук за авторами


 Підписка на новини

НОВИНИ
01.01.2018

Шановні колеги, дорогі друзі!

Вітаємо Вас та ваших рідних з Новим роком та Різдвом Христовим! Для кожного з нас

16.04.2017

Зі святом Великодня!

Вітаємо Вас із світлим та благословенним святом Великодня. Бажаємо, щоб усі негаразди

01.01.2017

Шановні колеги, дорогі друзі!

Вітаємо вас з Новим роком! Нехай цей рік подарує всім вам радість, добрі

Архів новин...

Тел.: +38 (0552) 399-530
E-mail: info@molodyvcheny.in.ua

© 2012-2018 Науковий журнал "Молодий вчений"

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика