Головна

Новини

Про журнал

Архів номерів журналу

Умови публікацій

Умови оплати

СПЕЦВИПУСК ЖУРНАЛУ

BALTIC JOURNAL

Колективні монографії

Зарубіжна конференція


Знижки

Співпраця

Корисні матеріали

Відгуки наших авторів

Контакти

Спецвипуск наукового журналу

Шановні колеги, друзі!

Перед Вами спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», у якому опубліковані наукові праці вчених Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка.

Педагогічний інститут Київського університету імені Бориса Грінченка створено у вересні 2010 року після реорганізації Інституту дошкільної, початкової і мистецької освіти в два інститути: Педагогічний інститут та Інститут мистецтв.

В Інституті навчається більше 2 тис. студентів денної та заочної форми навчання, які опановують педагогічну професію, здобувають освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр», «спеціаліст» і «магістр» за напрямами підготовки (спеціальностями) «Дошкільна освіта» (спеціалізації: іноземна мова, практична психологія, фізична культура, соціальне гувернерство, образотворче мистецтво), «Початкова освіта» (спеціалізації: фізична культура, образотворче мистецтво, сімейний педагог).

На кафедрах Інституту працюють 12 докторів наук, 44 кандидатів наук, доцентів, 22 старших викладачів, викладачів та асистентів.

Формування творчого інтересу до педагогічної професії розпочинається з перших днів навчання. Цьому сприяє, насамперед, атмосфера позитивної орієнтації на педагогічну професію, педагогічну творчість, про створення якої дбає професорсько-викладацький склад навчального закладу. Студентам створено всі умови для наукової роботи, проведення змістовного дозвілля та всебічного розвитку в гуртках, студіях, спортивних та мистецьких секціях.

Завантажити журнал

 Пошук за авторами


 Підписка на новини

НОВИНИ
01.01.2019

Шановні колеги, дорогі друзі!

Вітаємо Вас та ваших рідних з Новим роком та Різдвом Христовим! Для кожного з нас

01.01.2018
Вітаємо з Новим Роком! Бажаємо, щоб гарний настрій супроводжував Вас цілий рік, щоб прекрасні люди і добрі друзі були поруч! Нехай збудуться найбажаніші мрії,
16.04.2017

Зі святом Великодня!

Вітаємо Вас із світлим та благословенним святом Великодня. Бажаємо, щоб усі негаразди

Архів новин...

Тел.: +38 (0552) 399-530
E-mail: info@molodyvcheny.in.ua

© 2012-2019 Науковий журнал "Молодий вчений"

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика