Головна

Про журнал

Архів номерів журналу

Умови публікацій

Умови оплати

СПЕЦВИПУСК ЖУРНАЛУ

BALTIC JOURNAL`s

Колективні монографії

Зарубіжна конференція


Знижки

Співпраця

Корисні матеріали

Відгуки наших авторів

Контакти

Спецвипуск наукового журналу

Шановні колеги, друзі!

Перед Вами спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», де опубліковані наукові роботи учасників ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Управлінські науки в сучасному світі», яка проходила 10-11 грудня 2015 року на базі факультету економіки і права Київського національного лінгвістичного університету.

Основною метою проведення конференції є вивчення передових надбань в галузі управлінських наук і проведення наукової дискусії з питань функціонування та розвитку різних аспектів вітчизняної і світової економіки. У цьому році конференція зібрала близько 150 учасників з освітніх та наукових установ України та світу, які представили свої наукові здобутки в галузі управлінських, соціальних та економічних наук.

Міжнародна науково-практична конференція «Управлінські науки в сучасному світі» проводиться в Київському національному лінгвістичному університеті з 2014 року, за підтримки ректора КНЛУ, доктора філологічних наук, професора Васька Романа Володимировича та декана факультету економіки і права, кандидата економічних наук, доцента Романенко Ольги Олександрівни. У цьому році до організації конференції долучилися провідні вищі навчальні заклади України: Національний університет біоресурсів і природокористування України, Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника, Національний університет фізичного виховання і спорту України та інші.

Усі учасники конференції мали змогу опублікувати свої наукові роботи в спеціальних випусках наукових журналах, а також у збірнику матеріалів конференції. Від імені організаторів конференції, хочу подякувати всім її учасникам, співорганізаторам, а також нашим партнерам, за надану організаційну і технічну допомогу. Ми щиро віримо, що результати конференції, зокрема і ті роботи, які розміщені у даному випуску, стануть у нагоді нашій науковій спільноті і сприятимуть становленню професійної управлінської еліти, яка зможе вивести економіку із кризового стану.

Завантажити журнал


Руслан Володимирович Хусаінов,
викладач кафедри менеджменту і маркетингу,
секретар організаційного і програмного комітетів
ІІ Міжнародної науково-практичної конференції
«Управлінські науки в сучасному світі»

 Пошук за авторами


 Підписка на новини

НОВИНИ
01.01.2019

Шановні колеги, дорогі друзі!

Вітаємо Вас та ваших рідних з Новим роком та Різдвом Христовим! Для кожного з нас

01.01.2018
Вітаємо з Новим Роком! Бажаємо, щоб гарний настрій супроводжував Вас цілий рік, щоб прекрасні люди і добрі друзі були поруч! Нехай збудуться найбажаніші мрії,
16.04.2017

Зі святом Великодня!

Вітаємо Вас із світлим та благословенним святом Великодня. Бажаємо, щоб усі негаразди

Архів новин...

Тел.: +38 (0552) 399-530
E-mail: info@molodyvcheny.in.ua

© 2013-2020 Науковий журнал "Молодий вчений"

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика