Головна

ПРО ЖУРНАЛ

СПЕЦВИПУСК ЖУРНАЛУ

УМОВИ ПУБЛІКАЦІЙ

УМОВИ ОПЛАТИ

BALTIC JOURNAL`S

КОЛЕКТИВНІ МОНОГРАФІЇ

ЗАРУБІЖНА КОНФЕРЕНЦІЯ


Спецвипуск наукового журналу

Шановні колеги, друзі!

Випуск наукового журналу, який Ви тримаєте в руках, присвячений Міжнародній науково-практичній конференції «Безпека життєдіяльності, екологія і охорона здоров’я дітей і молоді ХХІ сторіччя: сучасний стан, проблеми та перспективи», яка проходила на базі ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди».

Конференція відбулася за сприяння Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Європейської асоціації наук з безпеки (Польща), Міжнародної академії безпеки життєдіяльності (Україна).

Проблема здоров’я сьогодні відноситься до кола глобальних проблем, розв’язання яких обумовлює не лише кількісні й якісні характеристики майбутнього розвитку людства, а й сам факт його подальшого існування як біологічного виду. В умовах загострення екологічної ситуації, соціальних і воєнних викликів часу, помітних змін у техногенній сфері, що посилюють ймовірність виникнення глобальних небезпек, усі шість раніше визначених науковцями світу загроз планетарного масштабу (світової війни, екологічні катаклізми, контрасти в економічних рівнях розвитку країн планети, демографічна загроза, вичерпання природних ресурсів планети, наслідки науково-технічної революції), сьогодні мають певний негативний вплив на здоров’я людини.

Адже категорії «безпека життєдіяльності» і «здоров’я» в сучасному цивілізованому світі виступають «візитною карткою» соціально-економічної зрілості, культури і процвітання держави. Водночас вони є ключовими категоріями національної безпеки та мають стратегічне значення, особливо в умовах нових викликів та загроз ХХІ століття, серед яких демографічна криза, екологічні катастрофи, наслідки науково-технічного прогресу техногенного й антропогенного походження, поява нових інфекційних хвороб, епідемії соціальних хвороб тощо. У зв’язку з цим проблема здоров’я і безпека держави є багатовимірною, міждисциплінарною та потребує участі фахівців різних галузей науки й техніки.

Саме тому на конференцію були запрошені провідні вітчизняні та зарубіжні вчені в галузі педагогіки, психології, медицини, фізіології, екології, філософії, політології та ін., щоб поділитися досвідом роботи з питань здоров’язбереження, екології та безпеки життєдіяльності дітей і молоді, виробити пріоритети гуманітарного поступу суспільства.

Завантажити журнал

 Пошук за авторами

ПАРТНЕРИ

НОВИНИ

Архів новин...

 

© 2013-2022 Науковий журнал "Молодий вчений"