Головна

Новини

Про журнал

Архів номерів журналу

Умови публікацій

Умови оплати

СПЕЦВИПУСК ЖУРНАЛУ

BALTIC JOURNAL

Колективні монографії

Зарубіжна конференція


Знижки

Співпраця

Корисні матеріали

Відгуки наших авторів

Контакти

Спецвипуск наукового журналу

Шановні колеги, друзі!

Випуск наукового журналу, який Ви тримаєте в руках, присвячений Міжнародній науково-практичній конференції «Безпека життєдіяльності, екологія і охорона здоров’я дітей і молоді ХХІ сторіччя: сучасний стан, проблеми та перспективи», яка проходила на базі ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди».

Конференція відбулася за сприяння Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Європейської асоціації наук з безпеки (Польща), Міжнародної академії безпеки життєдіяльності (Україна).

Проблема здоров’я сьогодні відноситься до кола глобальних проблем, розв’язання яких обумовлює не лише кількісні й якісні характеристики майбутнього розвитку людства, а й сам факт його подальшого існування як біологічного виду. В умовах загострення екологічної ситуації, соціальних і воєнних викликів часу, помітних змін у техногенній сфері, що посилюють ймовірність виникнення глобальних небезпек, усі шість раніше визначених науковцями світу загроз планетарного масштабу (світової війни, екологічні катаклізми, контрасти в економічних рівнях розвитку країн планети, демографічна загроза, вичерпання природних ресурсів планети, наслідки науково-технічної революції), сьогодні мають певний негативний вплив на здоров’я людини.

Адже категорії «безпека життєдіяльності» і «здоров’я» в сучасному цивілізованому світі виступають «візитною карткою» соціально-економічної зрілості, культури і процвітання держави. Водночас вони є ключовими категоріями національної безпеки та мають стратегічне значення, особливо в умовах нових викликів та загроз ХХІ століття, серед яких демографічна криза, екологічні катастрофи, наслідки науково-технічного прогресу техногенного й антропогенного походження, поява нових інфекційних хвороб, епідемії соціальних хвороб тощо. У зв’язку з цим проблема здоров’я і безпека держави є багатовимірною, міждисциплінарною та потребує участі фахівців різних галузей науки й техніки.

Саме тому на конференцію були запрошені провідні вітчизняні та зарубіжні вчені в галузі педагогіки, психології, медицини, фізіології, екології, філософії, політології та ін., щоб поділитися досвідом роботи з питань здоров’язбереження, екології та безпеки життєдіяльності дітей і молоді, виробити пріоритети гуманітарного поступу суспільства.

Завантажити журнал

 Пошук за авторами


 Підписка на новини

НОВИНИ
01.01.2019

Шановні колеги, дорогі друзі!

Вітаємо Вас та ваших рідних з Новим роком та Різдвом Христовим! Для кожного з нас

01.01.2018
Вітаємо з Новим Роком! Бажаємо, щоб гарний настрій супроводжував Вас цілий рік, щоб прекрасні люди і добрі друзі були поруч! Нехай збудуться найбажаніші мрії,
16.04.2017

Зі святом Великодня!

Вітаємо Вас із світлим та благословенним святом Великодня. Бажаємо, щоб усі негаразди

Архів новин...

Тел.: +38 (0552) 399-530
E-mail: info@molodyvcheny.in.ua

© 2012-2019 Науковий журнал "Молодий вчений"

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика