Головна

Новини

Про журнал

Архів номерів журналу

Умови публікацій

Умови оплати

СПЕЦВИПУСК ЖУРНАЛУ

BALTIC JOURNAL


Знижки

Співпраця

Корисні матеріали

Відгуки наших авторів

Контакти

Спецвипуск наукового журналу

Шановні колеги, друзі!

Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений» присвячений першій Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні питання охорони праці у галузі освіти», яка відбулася в одному із найстаріших вищих навчальних закладів Сумщини. Цей захід вперше збирає фахівців, відданих справі виховання підростаючого покоління, охорони здоров’я та охорони праці.

Головна мета проведення цього заходу полягає у вивченні напрацювань та обміну досвідом практичної, науково-дослідної і методичної роботи у галузях освіти, охорони здоров’я та праці, встановлення наукових та дружніх зв’язків, проведення спільних наукових досліджень, підготовки спільних наукових праць, публікацій, впровадження результатів наукової та методичної роботи у практику.

Це чудова нагода для спеціалістів і науковців з різних регіонів не тільки обмінятися досвідом, новими напрацюваннями, досягненнями, відкриттями, але і ознайомитися із сучасною базою Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, лабораторією гігієни навчальної діяльності та вікової фізіології кафедри медико-біологічних основ фізичної культури, де виконана більшість наукових досліджень у галузі гігієни на Сумщині.

Сподіваємось, що ця конференція стане вагомим внеском у розвиток пріоритетних для України питань у галузі освіти, охорони здоров’я та охорони праці і дозволить підвищити рівень професіоналізму фахівців.

Завантажити журнал

 Пошук за авторами


 Підписка на новини

НОВИНИ
01.01.2017

Шановні колеги, дорогі друзі!

Вітаємо вас з Новим роком! Нехай цей рік подарує всім вам радість, добрі

01.12.2016

Дорогі друзі, шановні колеги!

Час летить нестримно швидко, на календарі вже грудень і ми раді поділитися з

01.05.2016

Шановні науковці, дорогі друзі!

Редакційна колегія журналу від усього серця щиро

Архів новин...

Тел.: +38 (0552) 399-530
E-mail: info@molodyvcheny.in.ua

© 2012-2017 Науковий журнал "Молодий вчений"

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика