Головна

Новини

Про журнал

Архів номерів журналу

Умови публікацій

Умови оплати

СПЕЦВИПУСК ЖУРНАЛУ

BALTIC JOURNAL


Знижки

Співпраця

Корисні матеріали

Відгуки наших авторів

Контакти

Спецвипуск наукового журналу

Шановні колеги, друзі!

Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», присвячений матеріалам досліджень кафедри обліку і оподаткування Таврійського державного агротехнологічного університету.

Кафедра обліку і оподаткування була заснована у 1995 році. Очолює кафедру д.е.н., доцент Трусова Н.В.

Мета кафедри – якісна підготовка кваліфікованих фахівців з бухгалтерського, фінансового, управлінського, бюджетного та податкового обліку, зовнішнього і внутрішнього аудиту. Універсальність підготовки дозволяє випускникам зі спеціальності «Облік і оподаткування» швидко адаптуватись до сучасних вимог на ринку праці та працювати на підприємствах різноманітних галузей і форм власності.

Співробітниками кафедри розроблено 15 авторських курсів з питань обліку в галузях АПК та екології, обліку і звітності в банківських і бюджетних установах, обліку і звітності в оподаткуванні суб’єктів господарювання та податкового контролю, аудиту та організації аудиторських перевірок в агропромислових підприємствах, стандартизації фінансової звітності за міжнародними вимогами, управлінського обліку та управління витратами, фінансово-аналітичного забезпечення господарської діяльності підприємств; підготовлено та видано 7 навчальних посібників з грифом МОН, 11 монографій.

Інтелектуально творча діяльність викладачів кафедри спрямована на виконання науково-дослідної програми «Обліково-аналітичне забезпечення, аудит та оподаткування діяльності підприємств» яка в рамках Науково-дослідного інституту «Стратегії соціально-економічного розвитку АПВ Півдня України» формує комплексний підхід до потреб аграрних підприємств в обліку господарських операцій, управлінні витратами та комп’ютерно-інформаційних системах.

Завантажити журнал

 Пошук за авторами


 Підписка на новини

НОВИНИ
01.01.2017

Шановні колеги, дорогі друзі!

Вітаємо вас з Новим роком! Нехай цей рік подарує всім вам радість, добрі

01.12.2016

Дорогі друзі, шановні колеги!

Час летить нестримно швидко, на календарі вже грудень і ми раді поділитися з

01.05.2016

Шановні науковці, дорогі друзі!

Редакційна колегія журналу від усього серця щиро

Архів новин...

Тел.: +38 (0552) 399-530
E-mail: info@molodyvcheny.in.ua

© 2012-2017 Науковий журнал "Молодий вчений"

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика