Головна

Новини

Про журнал

Архів номерів журналу

Умови публікацій

Умови оплати

СПЕЦВИПУСК ЖУРНАЛУ

BALTIC JOURNAL

Колективні монографії

Зарубіжна конференція


Знижки

Співпраця

Корисні матеріали

Відгуки наших авторів

Контакти

Спецвипуск наукового журналу

Ви проводите науковий захід і бажаєте отримати друковане видання?

Видайте матеріали Вашого заходу у вигляді спецвипуску журналу!

Вам не потрібно займатися версткою матеріалів, оформленням обкладинки, розсилкою обов'язкових примірників, взаємодією з наукометричними базами і т.д. Ми зробимо це за вас!

Наші переваги:

  1. Публікація в журналі, який представлений в наукометричній базі Index Copernicus
  2. Висока якість верстки та поліграфії
  3. Розміщення повнотекстового варіанту статей на нашому сайті
  4. Готова друкована продукція протягом 15 днів

Вартість видання спецвипуску:

  • 35 гривень за авторську сторінку;
  • 1 безкоштовний друкований екземпляр кожному автору;
  • 200 гривень за додатковий друкований екземпляр.

Наприклад, учасники Вашої конференції підготували 10 статей загальним обсягом 100 сторінок і Ви хотіли б отримати 10 примірників журналу. Вартість видання такого спецвипуску – 3 500 гривень.

Тираж ми безкоштовно відправимо кур'єрською службою в будь-яке місто України!

За всіма питаннями пишіть нам за адресою info@molodyvcheny.in.ua або телефонуйте за телефоном нашої редакції в розділі Контакти.

Декілька прикладів спецвипусків


Питання-відповідь:

Який мінімальний обсяг спецвипуску?
Мінімальний обсяг спецвипуску - 20 статей.

Яке мінімальне число сторінок у кожній статті?
Рекомендується, щоб обсяг кожної статті становив не менше 10 сторінок у форматі А4, підготовлені у Microsoft Word.

Чи можна буде отримати розрахунок вартості по кожній статті?
Так, ви можете отримати лист з детальним розрахунком по кожній статті спецвипуску.

Чи діє на спецвипуск знижка?
У розцінках на видання спецвипуску вже врахована велика знижка, тому додаткові знижки не надаються.

Вимоги до оформлення статей ті ж, що і в журналі "Молодий вчений"?
Так, діють такі ж прості вимоги до оформлення статей, їх можна побачити тут.

Чи є спецвипуск журналу фізично самостійним (за аналогією з частинами журналу)?
Абсолютно вірно. Спецвипуск - це окрема, самостійна частина журналу, в якому представлені тільки статті Ваших авторів.

Який порядок розрахунків авторів статей за публікацію матеріалу? Чи можливо здійснення оплати авторами статей безпосередньо видавництву?
Можливі два варіанти оплати:
1) організатор спецвипуску може отримувати суми оргвнеску від авторів самостійно, потім загальну суму передати видавцеві;
2) ми виставляємо кожному автору окремий рахунок і автори можуть оплатити свої статті самостійно безпосередньо видавцеві.

Чи збігається крайній термін подачі матеріалів у спецвипуск із загальним терміном подачі статей в журнал?
Терміни подачі матеріалів у спецвипуск більш гнучкі. Навіть якщо термін подачі статей в номер журналу вже пройшов, ми зможемо прийняти спецвипуск до цього журналу.

Які терміни підготовки та видання спецвипуску?
З моменту отримання статей та оплати починається технологічний процес підготовки спецвипуску (оформлення статей у нашій системі, верстка, узгодження, друк і відправка тиражу). Як правило, цей процес займає від двох до трьох тижнів.

Чи можна опублікувати додаткові інформаційні матеріали (вступне слово, інформацію про організатора і т.д.)?
Так звичайно! Вступне слово, інформація про організаторів заходу, логотипи та інша інформація можуть бути безкоштовно розміщені у спецвипуску. У журналі надається майданчик для розміщення інформації особистого або рекламного характеру, обсягом не більше двох сторінок.

Чи можна видати спецвипуск по одній з наукових галузей, що представлені в журналі?
Так. Можна підготувати спецвипуск до будь-якого розділу журналу нашого видання.

 


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», де опубліковані наукові роботи учасників ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Управлінські науки в сучасному світі», яка проходила 10-11 грудня 2015 року на базі факультету економіки і права Київського національного лінгвістичного університету.

Детальніше...


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», у якому опубліковані наукові праці вчених Національного університету «Одеська юридична академія».

Детальніше...


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», присвячений науково-практичній конференції «Україна і світ», яка проходила 19 квітня 2016 року на факультеті журналістики і міжнародних відносин Київського національного університету культури і мистецтв.

Детальніше...


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», присвячений VI Міжнародній науково-практичній конференції «Безпека життєдіяльності, екологія і охорона здоров’я дітей і молоді ХХІ сторіччя: сучасний стан, проблеми та перспективи», яка проходила у вересні 2016 року на базі ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди».

Детальніше...


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», присвячений першій Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні питання охорони праці у галузі освіти», яка проходила 24-25 листопада 2016 року на базі Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Детальніше...


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», присвячений матеріалам досліджень кафедри обліку і оподаткування Таврійського державного агротехнологічного університету.

Детальніше...


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», присвячений Міжнародній науково-практичній конференції «Фізична культура і спорт: досвід та перспективи», яка проходила у квітні 2017 року на базі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Детальніше...


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», у якому опубліковані наукові праці вчених Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка.

Детальніше...


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», присвячений ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Новітні тенденції розвитку філологічної освіти в контексті інтеграції у європейський простір», яка проходила на базі Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського.

Детальніше...


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», присвячений ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Стан та перспективи розвитку культурологічної науки в Україні», яка проходила на базі Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв.

Завантажити журнал


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», присвячений Всеукраїнській науковій конференції «Актуальні тенденції сучасного гуманітарного дискурсу», яка проходила 30 березня 2017 року на базі Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

Завантажити журнал


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», присвячений IX Міжнародній науково-практичній конференції «Регіональна, галузева та суб'єктна економіка України на шляху до євроінтеграції», яка проходила 19-20 квітня 2017 року на базі Харківського національного університету будівництва та архітектури.

Завантажити журнал


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», який опублікований за матеріалами І Всеукраїнської заочної науково-практичної конференції «Вплив євроінтеграції на розвиток юридичної науки в Україні». Конференція відбулася на базі навчально-наукового інституту права Національного університету водного господарства та природокористування 27-28 квітня 2017 року.

Завантажити журнал


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», у якому опубліковані наукові праці вчених Донбаського державного педагогічного університету.

Завантажити журнал


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», присвячений Всеукраїнській науково-практичній конференції «Культурологічна регіоналістика: теорія, історія, практика», організована кафедрою культурології та методики викладання культурологічних дисциплін Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка.

Завантажити журнал


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», присвячений Міжнародній науково-практичній конференції «Безпека життєдіяльності, екологія і охорона здоров’я дітей і молоді ХХІ сторіччя: сучасний стан, проблеми та перспективи», яка традиційно проходить у вересні на базі ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди».

Завантажити журнал


 Пошук за авторами


 Підписка на новини

НОВИНИ
01.01.2019

Шановні колеги, дорогі друзі!

Вітаємо Вас та ваших рідних з Новим роком та Різдвом Христовим! Для кожного з нас

01.01.2018
Вітаємо з Новим Роком! Бажаємо, щоб гарний настрій супроводжував Вас цілий рік, щоб прекрасні люди і добрі друзі були поруч! Нехай збудуться найбажаніші мрії,
16.04.2017

Зі святом Великодня!

Вітаємо Вас із світлим та благословенним святом Великодня. Бажаємо, щоб усі негаразди

Архів новин...

Тел.: +38 (0552) 399-530
E-mail: info@molodyvcheny.in.ua

© 2012-2019 Науковий журнал "Молодий вчений"

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика