Головна

Про журнал

Архів номерів журналу

Умови публікацій

Умови оплати

СПЕЦВИПУСК ЖУРНАЛУ

BALTIC JOURNAL`s

Колективні монографії

Зарубіжна конференція


Знижки

Співпраця

Корисні матеріали

Відгуки наших авторів

Контакти

Спецвипуск наукового журналу

Ви проводите науковий захід і бажаєте отримати друковане видання?

Видайте матеріали Вашого заходу у вигляді спецвипуску журналу!

Вам не потрібно займатися версткою матеріалів, оформленням обкладинки, розсилкою обов'язкових примірників, взаємодією з наукометричними базами і т.д. Ми зробимо це за вас!

Наші переваги:

  1. Публікація в журналі, який представлений в наукометричній базі Index Copernicus
  2. Кожній статті присвоюється DOI
  3. Висока якість верстки та поліграфії
  4. Розміщення повнотекстового варіанту статей на нашому сайті
  5. Готова друкована продукція протягом 15 днів

Вартість видання спецвипуску:

  • 40 гривень за авторську сторінку;
  • 1 безкоштовний друкований екземпляр кожному автору;
  • 200 гривень за додатковий друкований екземпляр.

Наприклад, учасники Вашої конференції підготували 10 статей загальним обсягом 100 сторінок і Ви хотіли б отримати 10 примірників журналу. Вартість видання такого спецвипуску – 4000 гривень.

Тираж ми безкоштовно відправимо кур'єрською службою в будь-яке місто України!

За всіма питаннями пишіть нам за адресою info@molodyvcheny.in.ua або телефонуйте за телефоном нашої редакції в розділі Контакти.

Архів спецвипусків


Питання-відповідь:

Який мінімальний обсяг спецвипуску?
Мінімальний обсяг спецвипуску - 20 статей.

Яке мінімальне число сторінок у кожній статті?
Рекомендується, щоб обсяг кожної статті становив не менше 10 сторінок у форматі А4, підготовлені у Microsoft Word.

Чи можна буде отримати розрахунок вартості по кожній статті?
Так, ви можете отримати лист з детальним розрахунком по кожній статті спецвипуску.

Чи діє на спецвипуск знижка?
У розцінках на видання спецвипуску вже врахована велика знижка, тому додаткові знижки не надаються.

Вимоги до оформлення статей ті ж, що і в журналі "Молодий вчений"?
Так, діють такі ж прості вимоги до оформлення статей, їх можна побачити тут.

Чи є спецвипуск журналу фізично самостійним (за аналогією з частинами журналу)?
Абсолютно вірно. Спецвипуск - це окрема, самостійна частина журналу, в якому представлені тільки статті Ваших авторів.

Який порядок розрахунків авторів статей за публікацію матеріалу? Чи можливо здійснення оплати авторами статей безпосередньо видавництву?
Можливі два варіанти оплати:
1) організатор спецвипуску може отримувати суми оргвнеску від авторів самостійно, потім загальну суму передати видавцеві;
2) ми виставляємо кожному автору окремий рахунок і автори можуть оплатити свої статті самостійно безпосередньо видавцеві.

Чи збігається крайній термін подачі матеріалів у спецвипуск із загальним терміном подачі статей в журнал?
Терміни подачі матеріалів у спецвипуск більш гнучкі. Навіть якщо термін подачі статей в номер журналу вже пройшов, ми зможемо прийняти спецвипуск до цього журналу.

Які терміни підготовки та видання спецвипуску?
З моменту отримання статей та оплати починається технологічний процес підготовки спецвипуску (оформлення статей у нашій системі, верстка, узгодження, друк і відправка тиражу). Як правило, цей процес займає від двох до трьох тижнів.

Чи можна опублікувати додаткові інформаційні матеріали (вступне слово, інформацію про організатора і т.д.)?
Так звичайно! Вступне слово, інформація про організаторів заходу, логотипи та інша інформація можуть бути безкоштовно розміщені у спецвипуску. У журналі надається майданчик для розміщення інформації особистого або рекламного характеру, обсягом не більше двох сторінок.

Чи можна видати спецвипуск по одній з наукових галузей, що представлені в журналі?
Так. Можна підготувати спецвипуск до будь-якого розділу журналу нашого видання.

 


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», де опубліковані наукові роботи учасників ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Управлінські науки в сучасному світі», яка проходила 10-11 грудня 2015 року на базі факультету економіки і права Київського національного лінгвістичного університету.

Детальніше...


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», у якому опубліковані наукові праці вчених Національного університету «Одеська юридична академія».

Детальніше...


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», присвячений науково-практичній конференції «Україна і світ», яка проходила 19 квітня 2016 року на факультеті журналістики і міжнародних відносин Київського національного університету культури і мистецтв.

Детальніше...


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», присвячений VI Міжнародній науково-практичній конференції «Безпека життєдіяльності, екологія і охорона здоров’я дітей і молоді ХХІ сторіччя: сучасний стан, проблеми та перспективи», яка проходила у вересні 2016 року на базі ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди».

Детальніше...


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», присвячений першій Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні питання охорони праці у галузі освіти», яка проходила 24-25 листопада 2016 року на базі Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Детальніше...


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», присвячений матеріалам досліджень кафедри обліку і оподаткування Таврійського державного агротехнологічного університету.

Детальніше...


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», присвячений Міжнародній науково-практичній конференції «Фізична культура і спорт: досвід та перспективи», яка проходила у квітні 2017 року на базі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Детальніше...


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», у якому опубліковані наукові праці вчених Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка.

Детальніше...


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», присвячений ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Новітні тенденції розвитку філологічної освіти в контексті інтеграції у європейський простір», яка проходила на базі Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського.

Детальніше...


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», присвячений ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Стан та перспективи розвитку культурологічної науки в Україні», яка проходила на базі Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв.

Завантажити журнал


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», присвячений Всеукраїнській науковій конференції «Актуальні тенденції сучасного гуманітарного дискурсу», яка проходила 30 березня 2017 року на базі Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

Завантажити журнал


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», присвячений IX Міжнародній науково-практичній конференції «Регіональна, галузева та суб'єктна економіка України на шляху до євроінтеграції», яка проходила 19-20 квітня 2017 року на базі Харківського національного університету будівництва та архітектури.

Завантажити журнал


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», який опублікований за матеріалами І Всеукраїнської заочної науково-практичної конференції «Вплив євроінтеграції на розвиток юридичної науки в Україні». Конференція відбулася на базі навчально-наукового інституту права Національного університету водного господарства та природокористування 27-28 квітня 2017 року.

Завантажити журнал


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», у якому опубліковані наукові праці вчених Донбаського державного педагогічного університету.

Завантажити журнал


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», присвячений Всеукраїнській науково-практичній конференції «Культурологічна регіоналістика: теорія, історія, практика», організована кафедрою культурології та методики викладання культурологічних дисциплін Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка.

Завантажити журнал


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», присвячений Міжнародній науково-практичній конференції «Безпека життєдіяльності, екологія і охорона здоров’я дітей і молоді ХХІ сторіччя: сучасний стан, проблеми та перспективи», яка традиційно проходить у вересні на базі ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди».

Завантажити журнал


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», у якому опубліковані наукові праці вчених Донбаського державного педагогічного університету.

Завантажити журнал


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», у якому опубліковані наукові праці вчених Донбаського державного педагогічного університету.

Завантажити журнал


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», у якому представлені результати наукових досліджень колективу Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка, що здійснюються у межах реалізації наукової теми: «Нова стратегія підготовки педагога в умовах євроінтеграції» та підготовлені до І Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні стратегії педагогічної освіти в контексті розбудови суспільства сталого розвитку та концепції Нової української школи».

Завантажити журнал


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», присвячений Міжнародній науково-практичній конференції «Українська ментальність: мовно-літературний, правовий, психолого-педагогічний виміри», яка відбулася 30 листопада 2017 року на базі Білоцерківського національного аграрного університету.

Завантажити журнал


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», у якому опубліковані наукові праці вчених факультету початкового навчання Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка.

Завантажити журнал


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», присвячений Всеукраїнській науково-практичній конференції «Сучасні соціокультурні практики: компетентнісно-аксіологічний аспект», яка відбулася на базі Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка.

Завантажити журнал


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», присвячений ІІ Всеукраїнській науковій конференції «Актуальні тенденції сучасного гуманітарного дискурсу – 2018», яка відбулася 16 травня 2018 року на базі Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

Завантажити журнал


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», присвячений ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні проблеми германського та романського мовознавства», яка відбулася на базі Рівненського державного гуманітарного університету.

Завантажити журнал


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», присвячений Міжнародному науковому конгресу студентів та молодих вчених «Актуальні питання фізичної культури, спорту, ерготерапії», яка відбулася 12-13 квітня 2018 року на базі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Завантажити журнал


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», присвячений І Всеукраїнській заочній науково-практичній конференції «Суспільні дисципліни як засіб формування цивілізаційної компетентності здобувачів освіти», яка відбулася 27-28 квітня 2018 року на базі кафедри суспільних дисциплін навчально-наукового інституту права Національного університету водного господарства та природокористування.

Завантажити журнал


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», присвячений XVІ Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Актуальні проблеми і перспективи розвитку фізичного виховання, спорту і туристсько-краєзнавчої роботи в закладах освіти», яка відбулася на базі ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди».

Завантажити журнал


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», присвячений Всеукраїнській науковій конференції «Європейські цінності спортивної освіти», яка відбулася 15 березня 2018 року на базі кафедри спорту та фітнесу факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту Київського університету імені Бориса Грінченка.

Завантажити журнал


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», присвячений ІV Міжнародній науково-практичній конференції «Тенденції розвитку філологічної освіти в контексті інтеграції у європейський простір», яка відбулася 24-25 квітня 2018 року на базі Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського.

Завантажити журнал


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», присвячений Х Ювілейній Міжнародній науково-практичній конференції «Європейський вектор модернізації економіки: креативність, прозорість та сталий розвиток», яка відбулася на базі Харківського національного університету будівництва та архітектури.

Завантажити журнал


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», присвячений науковим здобуткам учасників ІІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Актуальні проблеми формування творчої особистості педагога в контексті наступності дошкільної та початкової освіти», яка проходила у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського 19-20 квітня 2018 року.

Завантажити журнал


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», у якому опубліковані наукові праці вчених Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка.

Завантажити журнал


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», у якому опубліковані наукові праці вчених Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка.

Завантажити журнал


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», у якому опубліковані наукові праці вчених Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка.

Завантажити журнал


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», у якому опубліковані наукові праці вчених педагогічного факультету Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет».

Завантажити журнал


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», який опублікований за матеріалами V ювілейної Всеукраїнської науково-практичної конференції «Вектор пошуку в сучасному освітньому просторі», що відбулася 11 грудня 2018 року. Науковий захід традиційно проводиться з ініціативи заочного відділення та Ради молодих науковців Луцького педагогічного коледжу.

Завантажити журнал


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», присвячений XVІІ Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Актуальні проблеми і перспективи розвитку фізичного виховання, спорту і туристсько-краєзнавчої роботи в закладах освіти», яка відбулася на базі ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди».

Завантажити журнал


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», присвячений ІІІ Всеукраїнській науковій конференції «Актуальні тенденції сучасного гуманітарного дискурсу – 2019», яка відбулася 16-17 травня 2019 року на базі Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

Завантажити журнал


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», присвячений V Міжнародній науково-практичній конференції «Тенденції розвитку філологічної освіти в контексті інтеграції у європейський простір», яка відбулася 18-19 квітня 2019 року на базі Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського.

Завантажити журнал


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», присвячений V Міжнародній науково-практичній конференції «Інноваційні технології у контексті іншомовної підготовки фахівця», яка відбулася на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Завантажити журнал


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», присвячений науковим здобуткам учасників ІІІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Актуальні проблеми формування творчої особистості педагога в контексті наступності дошкільної та початкової освіти», яка відбулася на базі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського 17-18 квітня 2019 року.

Завантажити журнал


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», присвячений Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми викладання української мови як іноземної», яка відбулася 19 квітня 2019 року на базі Білоцерківського національного аграрного університету.

Завантажити журнал


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», у якому опубліковані наукові праці вчених Чернівецького національного університету імені Юрій Федьковича.

Завантажити журнал


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», присвячений Міжнародній науково-практичній конференції «Новітні тенденції навчання іноземної мови за професійним спрямуванням», яка відбулася 19-21 вересня 2019 року на базі Херсонської державної морської академії.

Завантажити журнал


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», присвячений 80-річному ювілею Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет».

Завантажити журнал


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», присвячений науковим здобуткам учасників Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми сучасного права в умовах євроінтеграційних процесів в Україні», яка відбулася на базі Навчально-наукового інституту права Національного університету водного господарства та природокористування.

Завантажити журнал


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», у якому опубліковані результати наукової співпраці кафедри іноземних мов для гуманітарних факультетів факультету іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка та громадської організації «Асоціація викладачів англійської мови ТІСОЛ-Україна (TESOL-Ukraine)».

Завантажити журнал


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», у якому опубліковані результати Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Філологічні горизонти: науковий, лінгводидактичний, філософський, соціальний, національно-патріотичний вектори», яка відбулася 7-9 жовтня 2019 року на базі Комунального закладу вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж».

Завантажити журнал


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», присвячений ІV Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні тенденції сучасного гуманітарного дискурсу – 2020», яка відбулася 14–15 травня 2020 року на базі Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

Завантажити журнал


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», присвячений Всеукраїнській науково-практичній конференції «Співвідношення семантики і структури в системі мовних одиниць», яка відбулася 8–10 квітня 2020 року на базі Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка.

Завантажити журнал


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», підготований за матеріалами VI Міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційні технології у контексті іншомовної підготовки фахівця», присвяченій 90-річчю університету, що відбулась на базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Завантажити журнал


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», присвячений 15-річчю підготовки здобувачів вищої освіти за спеціальністю 016 – «Спеціальна освіта» кафедри педагогіки та спеціальної освіти Факультету психології та спеціальної освіти Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

Завантажити журнал


Спеціальний випуск наукового журналу «Молодий вчений», підготовлений із нагоди 10-ліття кафедри журналістики Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка.

Завантажити журнал


 Пошук за авторами


 Підписка на новини

ПАРТНЕРИ

НОВИНИ
01.01.2019

Шановні колеги, дорогі друзі!

Вітаємо Вас та ваших рідних з Новим роком та Різдвом Христовим! Для кожного з нас

01.01.2018
Вітаємо з Новим Роком! Бажаємо, щоб гарний настрій супроводжував Вас цілий рік, щоб прекрасні люди і добрі друзі були поруч! Нехай збудуться найбажаніші мрії,
16.04.2017

Зі святом Великодня!

Вітаємо Вас із світлим та благословенним святом Великодня. Бажаємо, щоб усі негаразди

Архів новин...

Тел.: +38 (0552) 399-530
E-mail: info@molodyvcheny.in.ua

© 2013-2020 Науковий журнал "Молодий вчений"

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика